Return to site

Śląski Zakład Oprogramowania — Styczeń 2021

· news

Oto nieco spóźnione powitanie nowego roku w #slaskizakladoprogramowania!

W jednym z ostatnich postów opowiedzieliśmy Wam jak z firmy outsourcingowej IT staliśmy się firmą produktową. Po kilku nieudanych eksperymentach, wreszcie wpadliśmy na pomysł stworzenia Voucherify, silnika do promocji bazującego na modelu API-first. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej drodze i uczyć się na naszych błędach, polecamy lekturę wywiadu.

Również na naszym blogu znajdziecie artykuł o tym, jak udało nam się przenieść kilkanaście projektów do jednego repozytorium kodu bez blokowania dalszego dewelopmentu. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego wybraliśmy to podejście, przeczytaj nasz post.

Co słychać w Voucherify?

Serce rośnie, gdy widzimy jak inni deweloperzy mogą zaoszczędzić tygodnie żmudnej pracy korzystając z Voucherify. Ostatnio Yuichi Tsunematsu, Engineering Manager, z japońskiej sieci food-delivery Retty, wystawił naszemu produktowi piękną laurkę, którą możecie przeczytać na ich blogu inżynierskim.

Przy okazji bycia developer-friendly, na początku tego roku, dołączyliśmy do MACH Alliance, czyli do niezależej grupy firm technologicznych promujących rozwiązania w modelu API-first. Powodów tego partnerstwa jest wiele, natomiast kluczem okazała się nasza wiara, że przyszłość tworzenia softu ecommerce będzie zdefiniowana przez architekturę “Microservices based, API-first, Cloud-native SaaS, and Headless.” Z tego miejsca, chcemy również pozdrowić ekipę VueStoreFront, które dołączyło do grupy w ubiegłym roku 🇵🇱

 

Po szczegóły zapraszamy tutaj https://www.voucherify.io/blog/voucherify-joins-the-mach-alliance

Stale rośniemy, a do tego potrzebujemy świetnych specjalistów. Obecnie poszukujemy:

Więcej informacji o tym kogo szukamy i dlaczego warto do nas dołączyć znajdziesz w zakładce Praca.

Dość o nas! Co słychać u Was? Czy Wy też straciliście szansę na miliony monet i nie zainwestowaliście w akcje GameStop?

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK